Poilsio bazės patalpų nuoma

UAB „Varėnos šiluma“ laikotarpiu nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d. nuomoja poilsio bazę, esančią Alytaus g. 12, Varėna. Poilsio bazė yra gražioje vietoje, prie Derėžnyčios tvenkinio. Pirmame poilsio bazės aukšte yra nedidelė salė (maždaug 10-čiai žmonių), pirtis, priepirtis, tualetas. Antrame aukšte – didelė salė (maždaug 30-čiai žmonių), nedidelė virtuvėlė su įranga, 4 kambariai (po 3 lovas), tualetas. Poilsio bazės kieme – medinė pavėsinė.

Su poilsio patalpas nuomojančiu klientu sudaroma nuomos sutartis, išrašoma sąskaita. Klientas iki nuomos pradžios privalo sumokėti visą nuomos sutartyje numatytą kainą. Norint sudaryti nuomos sutartį, su savimi reikia turėti asmens dokumentą. Asmenims, nuomojantiems poilsio bazės patalpas, išduodamas reikalingas inventorius, indai, stalo įrankiai, staltiesės, patalynė ir kt. 

Patalpų nuomos laikas (para) prasideda nuo 13.00 val. ir baigiasi ne vėliau kaip sekančios dienos 12.00 valandą. Laikas nuo 12.00 iki 13.00 val. skiriamas poilsio patalpų sutvarkymui. Esant neužimtoms poilsio patalpoms, klientams už papildomą 10 % mokestį nuo nuomos kainos, leidžiama iš anksto pasiruošti salę pobūviui ar susidėti reikalingus daiktus. Už poilsio bazės patalpų nuomos laiko viršijimą (kai poilsio bazės patalpos nėra išnuomotos kitiems klientams), imamas papildomas 10 % nuomos mokestis už kiekvieną valandą. 

Išsinuomojus tik dalį patalpų, visiškas privatumas nesuteikiamas, nes kitas patalpas gali išsinuomoti kiti klientai. Visos poilsio patalpos laikomos išnuomotomis, kai išnuomojama antrame aukšte esanti salė su virtuve, kambariai ir pirtis. 

Norintiems išsinuomoti poilsio bazės patalpas, esančias Alytaus g. 12, Varėna, dėl jų užsakymo ar rezervavimo prašome kreiptis tel. 8 310 31 031 arba el.p. info@vsiluma.lt.