Administracinio pastato patalpų nuoma

UAB „Varėnos šiluma“ nuomoja patalpas įmonės administraciniame pastate, esančias J. Basanavičiaus g. 56, Varėna. Nuomojamose patalpose yra didelė salė, virtuvė su įranga, tualetas, kitame aukšte – 5 kambariai (2 dviviečiai ir 3 keturviečiai), dušas, tualetas. Patalpos nuomojamos ne mažiau kaip vienai parai.

Su poilsio patalpas nuomojančiu klientu sudaroma nuomos sutartis, išrašoma sąskaita. Klientas iki nuomos pradžios privalo sumokėti visą nuomos sutartyje numatytą kainą. Norint sudaryti nuomos sutartį, su savimi reikia turėti asmens dokumentą. Asmenims, išsinuomojusiems patalpas, išduodami indai, stalo įrankiai, staltiesės, patalynė ir kt.

Nuomos laikas (para) prasideda nuo 13.00 val. ir baigiasi ne vėliau kaip sekančios dienos 12.00 valandą. Laikas nuo 12.00 iki 13.00 val. skiriamas poilsio patalpų sutvarkymui. 

Esant laisvoms patalpoms, klientams už papildomą 10 % mokestį nuo nuomos kainos leidžiama iš anksto pasiruošti salę bei susidėti reikalingus daiktus. Už nuomos laiko viršijimą, imamas papildomas 10 % nuomos mokestis už kiekvieną valandą. Nuomos laikas negali būti viršijamas, jeigu poilsio patalpos yra išnuomotos kitiems klientams.

Išsinuomojus tik salę ir virtuvę, laiptine gali naudotis klientai, kitame aukšte išsinuomoję kambarius. Išsinuomojus visas administraciniame pastate esančias poilsio patalpas, garantuojamas privatumas ir kiti klientai nepriimami. Visos poilsio patalpos laikomos išnuomotomis, kai išnuomojama salė su virtuve ir ne mažiau kaip devynios miegamos vietos.

Norintiems išsinuomoti patalpas, esančias J. Basanavičiaus g. 56, Varėna, dėl jų užsakymo ar rezervavimo prašome kreiptis tel. 8 310 31 031 arba el.p. info@vsiluma.lt.